Skip to main content

[ad_1]

ثبت کانال تلگرام در گوگل و اینترنت مثل تبلیغ کانال تلگرام و ایتا در سایت های تبلیغاتی است با ثبت کانال تلگرام در گوگل، ممبر تلگرام واقعی و جذب مشتری بیشتر رو تجربه کنید. شما می توانید به جای تبلیغ کانال تلگرام و ایتا، لینک سایت  یا پیج اینستاگرام خود را در گوگل ثبت نمایید.

ثبت کانال تلگرام در گوگل رایگان

ثبت کانال تلگرام و معرفی کانال به صورت رایگان در گوگل و کانال لینکدونی ما، برای ثبت کانال رایگان فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال کنید کانال یا گروه تلگرامی شما، باید به صورت عمومی باشد.

پیشنهاد ویژه : خرید ممبر تلگرام بدون ریزش

پیشنهاد ویژه : خرید تلگرام پرمیوم ارزان را امتحان کنید

مراحل ثبت کانال تلگرام در گوگل

 1. تعیین کلماتی که میخواهید کانال یا پیج شما در گوگل دیده شود مثال: کانال فروش موبایل
 2. تکمیل فرم ثبت کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام
 3. بررسی و تایید کانال یا پیج اینستاگرام شما توسط مارکتینگ 98
 4. پرداخت هزینه تبلیغ کانال  تلگرام در گوگل و انجام سفارش

مزیت های ثبت کانال تلگرام در گوگل

ثبت کانال تلگرام در گوگل

افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر

با ثبت کانال فروشگاهی خود در گوگل می توانید افرادی که به دنبال محصولات شما هستند را جذب کرده و فروش خود را افزایش دهید در صورت نیاز به طراحی سایت و خدمات سئو کلیک کنید. 

جذب ممبر واقعی کانال

اکثرا افراد برای رفع نیاز خود از جستجوی گوگل استفاده می کنند با ثبت کانال در گوگل می توانید مشتریان واقعی خود را پیدا کنید در صورت نیاز به خرید ممبر و فالوور از پنل خدمات اینستاگرام استفاده کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی هر روز هفته پاسخگوی مشکلات و سوالات شما در زمینه ثبت کانال و سایت در گوگل می باشد جهت مشاهده تعرفه ها از لینک تبلیغ در گوگل اقدام نمایید.

چگونه کانال تلگرام خود را در گوگل ثبت کنیم؟

اولین سوالی که بعد از ساخت کانال تلگرام ممکن است برای شما پیش بیاید. ثبت کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام در گوگل است که مدیران کانال تلگرام به فکر استفاده از تبلیغات گوگل برای نمایش کسب و کار خود به مخاطبین جدید بیفتند. به همین علت در این مطلب قصد داریم به این سوال که “چگونه کانال تلگرام خود را در گوگل ثبت کنیم” پاسخ دهیم.

آموزش ثبت کانال تلگرام در گوگل

آموزش ثبت کانال تلگرام در گوگل به این صورت است: ” قبل از انجام هرکاری باید محتوای کانال تلگرام خود را اصلاح کنید، به این معنی که مطالب ارائه شده برای مخاطبانتان مفید و کاربردی باشد.” دلیل اصلی انجام این کار این است که گوگل در حال حاضر به دنبال محتوایی کارآمد و مفید می باشند که بتواند نیاز جستجوکنندگان را برطرف کند. در صورتی که به محتوا توجه نداشته باشید و اقدام به ثبت کانال تلگرام در گوگل کنید؛ با این کار تنها اعتبار خود را برای گوگل کاهش داده اید.

مواردی که برای بهینه سازی کانال تلگرام باید مد نظر داشته باشید عبارتند از:

 • پست های آخر کانال
 • تعداد ممبر واقعی کانال
 • محتوای پست های منتشر شده در کانال
 • لوگو کانال

ثبت کانال تلگرام در موتور جستجوی گوگل

ثبت کانال تلگرام در موتور جستجوی گوگل به این صورت انجام می شود که: “شما فرم تایید تبلیغ کانال تلگرام خود را به در سایت مارکتینگ 98 تکمیل می کنید تا پس از بررسی اطلاعات اولیه و در صورتی که مغاییر با قوانین کشور عزیزمان و همچنین قوانین سایت مارکتینگ 98 نباشد تایید شده و تبلیغ کانال انجام شود.

ثبت کانال تلگرام در گوگل

نکته‌ای که حتما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.” اطلاعاتی که باید در اختیار گوگل قرار دهید تا کانال شما را به رسمیت بشناسد عبارت اند از:

 • لینک اصلی کانال ( به یاد داشته باشید که لینک جوین برای این کار مناسب نیست.)
 • انتخاب کلمات کلیدی اصلی (باید بین ۸ تا ۱۰ کلمه کلیدی اصلی برای کانال تلگرام خود پیدا کنید.)
 • تصویر لوگوی با کیفیت کانال تلگرام یا یک اسکرین شات از کانال
 • توضیحات کوتاه در مورد کانال تلگرام
 • عنوان کانال تلگرام

روش ثبت کانال تلگرام در گوگل

روش ثبت کانال تلگرام در گوگل را در این قسمت برای شما توضیح خواهیم داد. عنوان کانالی که قصد دارید در گوگل ثبت کنید، باید با موضوع کانال شما هماهنگ باشد. در نظر داشته باشید که در چنین شرایطی بهتر است که تمرکز خود را روی کلمات کلیدی قرار دهید تا ابتدا از طریق موضوع کسب و کار خود شناخته شوید. به عنوان مثال فرض کنید که شما یک کانال تلگرام برای فروش لوازم آنتیک دارید؛ در چنین شرایطی، تا زمانی که کانال شما دارای اعضای کمتر از ۱۰ هزار نفر می باشد، باید تمرکز خود را روی انتخاب نام هایی مانند: “فروش لوازم آنتیک یا فروشگاه لوازم آنتیک” بگذارید. بعد از مدتی که تا حدودی شناخته شدید کم‌کم از نام برند خود درعنوان کانال استفاده کنید. به عنوان مثال نام کانال تلگرام خود را به “فروشگاه لوازم آنتیک سزار” تغییر دهید.

ثبت کانال تلگرام به صورت رایگان

ثبت کانال تلگرام به صورت رایگان در گوگل ساده نیست . ثبت کانال تلگرام زمانی که بدون داشتن هیچ تخصصی انجام شود، نتیجه خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت و با این کار شما صرفاً در فهرست نتایج گوگل قرار می گیرید یا اصطلاحاً سایت خود را ایندکس می کنید. شاید به نظر شما این یک قدم بسیار بزرگ باشد. ولی در نظر داشته باشید که کاربران گوگل هیچگاه به صفحه دوم گوگل مراجعه نخواهند کرد؛ به طوری که افراد فعال در زمینه خدمات سئو بر این باورند که بهترین مکان برای پنهان کردن یک جسد صفحه دوم گوگل است. پس به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که بهترین راه برای این که در گوگل نمایش داده شوید این است که اطلاعات مورد نظر از کانال خود را به افراد متخصص بسپارید تا بتوانید به سادگی به جایگاه مناسبی در نتایج گوگل دست پیدا کنید.

ایندکس کردن کانال تلگرام در گوگل

ثبت کانال تلگرام در گوگل رایگان

ایندکس کردن کانال تلگرام در گوگل در کنار استفاده از روش های مختلف تبلیغاتی و عضو گیری ، از روش هایی است که صاحبان کسب و کار ها به تازگی به آن روی آورده اند. اما در این میان نکته ای وجود دارد که باید حتما به آن توجه داشته باشید و آن این است که: ” وقتی شما قصد تبلیغ کانال تلگرام خود در گوگل را دارید باید از طریق یک سایت معتبر و یک رپورتاژ خبری یا یک بنر تبلیغاتی انجام دهید.” موضوع مهمی که در این میان وجود دارد، استفاده از سایت های معتبر با موضوع های مرتبط با کانال تلگرام شماست؛ چرا که اگر شما تبلیغات خود را در یک وبسایت بی اعتبار که موضوع آن هیچ ربطی به موضوع کانال شما ندارد منتشر کنید، نتیجه معکوس خواهد گرفت و رتبه کانال تلگرام شما در گوگل افت پیدا می‌کند.

تبلیغ پیج اینستاگرام در گوگل

تبلیغ پیج اینستاگرام در گوگل و بالا امدن پیج اینستا در گوگل به این شکل است که شما رایگان در این سایت ثبت پیج اینستاگرام را انجام می دهید و پس از بررسی و تایید با استفاده از تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادز نمایش تبلیغات پیج شما انجام میشود

استفاده از گوگل ادوردز زمانی که به‌صورت عاقلانه و برنامه ریزی شده، توسط کارشناس دیجیتال مارکتینگ با تجربه انجام شود؛ بدون شک نتیجه بسیار عالی برای شما خواهد داشت. اما این نکته بسیار مهم را به یاد داشته باشید که اگر قصد استفاده از تبلیغات گوگل را دارید، باید قبل از هزینه کردن و شروع تبلیغات باید سئو اینستاگرام در گوگل انجام دهید تا هر بازدید کننده ای که وارد آن می شود، مطالب شما را مفید و ارزشمند ببیند.

تبلیغ پیج اینستاگرام در گوگل رایگان

اگر برای کسب و کار خود یک پیج اینستاگرامی دارید، می توانید تبلیغ پیج اینستاگرام در گوگل رایگان را با استفاده از روش های زیر مشتری را به پیج خود هدایت کنید و از این طریق به جذب فالوور و فروش در اینستاگرام اقدام کنید.

پیج اینستاگرام خود را بهینه کنید

اکانت اینستاگرام خود را در Profile Schema سایت خود قرار دهید . در schema.org می‌توانید برای گوگل مشخص کنید که کدام اکانت‌های شبکه اجتماعی متعلق به شما هستند. اگر برای کسب و کار خود از knowledge graph استفاده کرده باشید، اکانت های شبکه اجتماعی که در آن فعال هستید به صورت تصویر زیر، نمایش داده خواهند شد.

کلید‌واژه مناسب در نام اینستاگرام خود قرار دهید

تگ عنوان صفحه اینستاگرام شما به صورت خودکار، بر اساس اطلاعات پروفایل، ایجاد می‌شود. یعنی تگ عنوان شما به صورت زیر خواهد بود: My Name (@username) • Instagram photos and videos

یک جمله یا کلمه شامل کلید‌واژه‌های مورد نظر خود، به عنوان نام اصلی اکانت اینستاگرام، زیر نام پروفایل می‌نویسید. بر اساس کلمه‌ای که در این قسمت نوشته‌اید، می‌توانید بهترین نام را برای تگ عنوان انتخاب کنید.

پروفایل Bio از کلمات کلیدی و جملات خاص استفاده کنید

وقتی دارید اکانت اینستاگرام خود را ویرایش می‌کنید، باید مطمئن شوید که Bio برای موتور‌های جستجو، بهینه شود. برای نوشتن Bio جای زیادی برای مانور ندارید، در‌ واقع تا ۱۵۰ کراکتر می‌توانید در این قسمت بنویسید. این تعداد محدودیت کاراکتر، دقیقاً برای توضیحات متا در گوگل هم وجود دارد.

نتیجه گیری : پس در نتیجه برای بهبود رتبه صفحه اینستاگرام خود در نتایج جستجو کافیه که همین محتوای قابل مشاهده (یوزرنیم، فول نیم، بیو و لینک) را بهینه تر کنید تا هم کلمات کلیدی بیشتری را در بر بگیرد و هم رتبه بهتری دریافت کنید. نکته دیگری که در رتبه بندی صفحات در موتورهای جستجو حائز اهمیت است، تعداد و کیفیت بک لینک های ورودی است و یکی از راه های ساده برای بهبود این موضوع ایجاد یک شبکه لینک است، برای اینکار میتوانید به روشی مشابه شبکه های اجتماعی خود را به هم لینک کنید و در بیو هر یک از شبکه های اجتماعی لینک دیگری را قرار دهید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید میتوانید از مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما استفاده نمایید. یا از بخش نظرات سوال خود را مطرح نمایید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود.

چگونه کانال تلگرام خود را در گوگل ثبت کنیم

ثبت کانال در گوگل و تبلیغات در صفحه اول گوگل اهمیت خاصی برای همه ی صاحبان محتوا دارد. با دیده شدن در گوگل، شانس وب سایت ها برای دریافت تبلیغات و فروش محصول بالا می رود. در گذشته ، موتور جستجوی گوگل تنها صفحات وب را نمایه می کرد و سایر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام در آن دیده نمی شد. اما ، گوگل می تواند امروزه نتایج را از صفحات شبکه های اجتماعی نیز فراخوانی کند.

تبلیغ کانال تلگرام

برای اینکه گروه یا کانال تلگرامی خود را در گوگل ثبت کنید، مراحل زیر را انجام دهید. :

لینک گروه تلگرامی خود را عمومی کنید

از اینکه کانال یا گروه تلگرامی شما، به صورت عمومی ساخته شده، اطمینان حاصل کنید. به صورت پیش فرض، گروه های تلگرامی به صورت خصوصی ساخته شده اند ، به این معنا که آنها در موتورهای جستجو نمایه نمی شوند. برای اینکه گروه تلگرامی خود را به صورت عمومی منتشر کنید، به قسمت تنظیمات گروه یا group’s settings مراجعه کنید و گروه را به صورت عمومی یا Public Group منتشر کنید.

استفاده از کلمات کلیدی در عنوان گروه تلگرام

یک شرح دقیق و مناسب که شامل کلمات کلیدی مرتبط اهداف و عنوان گروه شما باشد، برای گروه تلگرامی خود بسازید. نگارش شرح مناسب برای گروه تلگرام به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای گروه شما را درک کند و منجر به رویت پذیری گروه تلگرامی شما بشود.

به اشتراک گذاری لینک کانال و گروه تلگرام

لینک گروه تلگرامی و ایتا خود را در کانال لینکدونی ایتا و تلگرام سایر پلت فرم ها مثل وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و سایر پروفایل های تان با دیگران به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاری لینک گروه تلگرامی باعث رویت پذیری در موتورهای جستجو شده و باعث می شود تا گروه تلگرامی شما توسط موتورهای جستجو شناسایی شود.

تبلیغات در تلگرام

گروه تلگرامی خود در کانال های تلگرام ، شامل انجمن ها، جوامع آنلاین یا خبرنامه های مربوطه تبلیغ کنید. تبلیغات به نمایه شدن در موتروهای جستجو و کشف گروه تلگرامی شما کمک می کند.

از تکنیک های سئو استفاده کنید

از خدمات سئو و تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو SEO برای بالا بردن توانایی دیده شدن گروه تلگرامی خود استفاده کنید . استفاده از تکنیک سئو در گروه های تلگرامی شامل عناوین ، سرفصل ها و محتوای مرتبط با توصیفات گروهی باشد.

صبور باشید و زمان بدهید

ممکن است مدتی طول بکشد تا موتورهای جستجو به شناسایی نمایه ی گروه تلگرامی شما بپردازند. صبور باشید و با تبلیغ گروه خود در کانال های مختلف رویت پذیری آن را بالا ببرید.

توجه به این نکته ها برای رویت پذیری موتورهای جستجو بسیار مهم است و به عوامل مختلفی شامل الگوریتم های گوگل، فرآیند نمایه سازی و رقابتی بودن کلمات کلیدی مورد استفاده بستگی دارد. در حالی که این گام ها می تواند شانس گروه تلگرامی شما را برای افزایش رویت پذیری در نتایج گوگل بالا ببرد ، هیچ تضمینی برای نمایه و رویت پذیری سریع گروه تلگرامی در موتورهای جستجو وجود ندارد.[ad_2]

Source link