Skip to main content

رییس پلیس راه کشور از فوت۷۰ نفر در تصادفات تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: محدودیت‌های ترافیکی از صبح فردا جمعه در جاده چالوس و آزادراه تهران -شمال اجرا خواهد شد.

به گزارش پتی نیوز، سردار حسن مومنی با بیان اینکه طرح ترافیکی ویژه تعطیلات عید فطر از ۲۱ فروردین آغاز شده است و تا ۲۵ فروردین در جاده‌های کشور اجرا می شود، افزود: در حال حاضر تردد روان در اکثر محورهای کشور گزارش شده است.

رییس پلیس راه کشور ادامه داد: در طول اجرای این طرح خوشبختانه شاهدکاهش آمار جانباختگان تصادفات به میزان ۶۳ درصد بودیم و همچنین شمار مصدومان تصادفات هم ۱۷ درصد کاهش یافته است.

سردار مومنی تاکید کرد: اما با این وجود متاسفانه در این مدت ۷۰ نفر از هموطنان در تصادفات جان خود را از دست دادند و ۲۲۲۳ نفر هم مصدوم و مجروح شده‌اند.

رییس پلیس راه کشور با بیان اینکه برای فردا آخرین روز تعطیلات عیدفطر محدودیت‌های ترافیکی پیش بینی شده است، تصریح کرد: از ساعت ۸:۳۰ صبح فردا جمعه (۲۴ فروردین ماه) آزاد راه تهران – شمال به سمت چالوس مسدود می شود و از ساعت ۹:۳۰ از پل زنگوله مسیر به سمت چالوس مسدود می‌شود و از ساعت ۱۱:۳۰ از مرزن آباد به سمت تهران مسیر یک طرفه می‌شود.

وی با اشاره به بازگشایی قطعه ۲ آزادراه تهران- شمال خاطرنشان کرد:‌ امسال مثل سال‌های گذشته محدودیت‌های ترافیکی برای مردم بومی و محلی ایجاد نمی‌کنیم و این هموطنان می‌توانند از مسیر قدیم کرج – چالوس تا تونل کندوان تردد داشته باشند ولی آن دسته از هموطنانی که قصد رفتن به سمت چالوس را داشته باشند از ساعت ۷ به بعد از میدان امیرکبیر نمی‌توانند تردد کنند.

منبع :

ايسنا