Skip to main content

داده‌های درون‌زنجیره‌ای اتریوم نشان می‌دهد که نهنگ‌های این شبکه از ابتدای هفته مشغول انباشت اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بوده‌اند و حجم قابل‌توجهی از توکن این بازی بلاک چینی را در کیف پول خود انباشت کرده‌اند.

به گزارش دیلی هودل، نهنگ‌های بزرگ شبکه اتریوم، ابتدای هفته مشغول انباشت توکن اصلی یکی از بازی‌های بلاک چینی محبوب بازار بوده‌اند.

داده‌های پلتفرم تحلیلی ویل استیتس (WhaleStats) که فعالیت نهنگ‌های رمز ارز را رصد می‌کند، نشان می‌دهد اکسی اینفینیتی ابتدای این هفته بیشتر از هر توکن دیگری میان هزار نهنگ بزرگ شبکه اتریوم معامله شده است.

آمارهای ویل استیتس همچنین نشان می‌دهد که چند نهنگ بزرگ اتریوم میلیون‌ها دلار اکسی اینفینیتی انباشت کرده‌اند. ظاهراً سومین نهنگ بزرگ اتریوم در یک تراکنش ۴۰٬۰۰۰ توکن اکسی اینفینیتی به ارزش بیش از ۲.۴۶ میلیون دلار خریداری کرده است.

هجدهمین نهنگ بزرگ شبکه اتریوم هم روز شنبه ۴۰٬۰۰۰ توکن به ارزش نزدیک به ۲.۲۵ میلیون دلار خریده بود. این نهنگ روز یکشنبه نیز ۱۷۴٬۰۰۰ توکن اکسی اینفینیتی دیگر به ارزش بیش از ۱۱.۲۳ میلیون دلار خریداری کرد.

اکسی اینفینیتی یک بازی بلاک چینی در سبک تجارت و مبارزه (Trading and Battling) است. بازیکنان که در عین حال سهام‌داران بازی نیز هستند و می‌توانند به جمع‌آوری، تکثیر، مبارزه و تجارت دارایی‌های دیجیتال بپردازند.

توکن اصلی این پروژه، یعنی «AXS»، در حال حاضر با قیمتی حدود ۶۳.۴۴ دلار معامله می‌شود. قیمت این رمز ارز که در رتبه ۳۹ بازار قرار دارد، تقریباً ۲۰ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

با این حال، متیک (MATIC)، توکن اصلی شبکه پالیگان، در ۲۴ ساعت گذشته جایگاه اکسی اینفینیتی را از آن خود کرده و اکنون بیشترین معامله میان هزار کیف پول برتر اتریوم، در اختیار پالیگان است.
The post نهنگ‌های اتریوم مشغول انباشت اکسی اینفینیتی هستند appeared first on رمز ارز.